GLEN Lagos Nigérie 2010

* * * * * * * * * * * * povídání a fotky z tříměsíční GLEN stáže v Lagosu * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * stories and pictures from a three-month internship in Lagos * * * * * * * *

Děti / Kids

Dětská dílka III. – Moje budoucnost (prezentace)

Jordan je malý, ale pracovitý. Rád cvičí aspoň čtyři hodiny denně. Adebayo jak z jeho jména vyplývá, rád hraje fotbal přesně jako Emmanuel Adebayo. Adesanya je hudebním fanouškem. Rád zpívá a poslouchá muziku. Kingsley  je vášnivý sportovec, pokud by dostal příležitost rád by se stal vynikajícím sportovcem. Kelechi má svůj styl, díky němuž jej lidé vidí jako budoucího messi. S pomocí lidí a společnosti bude mít možnost vyniknout.

Faud je dbá na svůj styl a miluje módu. Kdyby ho rodiče podporovali, měl by možnost dosáhnout velkých věcí. Friday je odhodlaný a pokud by se více snažil, mohl by získat pomoc. Když se podíváte na Toyos, vidíte ten neuvěřitelný talent. Maria je skvělá fotbalistka, která za pár let bude lepší než Matha z Brazílie.

 

 Zábavní průmysl pořád hledá někoho jako je Esther a až ji objeví, uvidí jak velký má talent. Saheed je představuje velký potenciál Nigérie, je skvělým fotbalistou a výborný vůdce, který potřebuje vynikajícího učitele, který by mu dodal morální podporu a on by se pak stal skvělým člověkem. Oshinoya je talentovaná dívka, která ráda hledá na Internetu informace.

 

Rád bych řekl, že tato skupina fotbalistů je výjimečná. Všichni milují fotbal a jdou připraveni jej hrát a vydělat si tak na živobytí a stát se přínosem pro svou zemi a tuto generaci i pro všechny následující. Pomáháme svým rodičům doma a snažíme se jim být hodnými dětmi. Oni nás zato podporují a pomáhají nám realizovat naše cíle jako stát se členy výborného fotbalového klubu. S vaší pomocí a podporou se staneme důležitými pro náš národ a celý svět. 

prázdninový program v Ikorodu, skupina „Nonso Babes“

Žádné komentáře